Description
systems, to assure that the system batteries are always charged. Rack mountable, the unit charges lead-acid batteries and simultaneously provides 24 V for system components that use 24 V exclusively.
12 A battery charger
Изходи 6x 40 A, 3x 5 A
150 A back-up current