Описание
12 A зарядно устройство
Изходи 6x 40 A, 3x 5 A
150 A резервен ток
Защита от под и над напрежениеPLN-24CH12 зарядното устройство за батерии е проектирано за евакуационни оповестителни системи, с цел да осигурява постоянно заредени батерии на системите. Предназначен за монтаж в шкаф, с възможност за зареждане на оловни батерии, като същевременно осигурява 24V за компоненти на системата използващи изключително 24V.
12 A зарядно устройство
Изходи 6x 40 A, 3x 5 A
150 A резервен ток
12 A зарядно устройство
Изходи 6x 40 A, 3x 5 A
150 A резервен ток
12 A зарядно устройство
Изходи 6x 40 A, 3x 5 A
150 A резервен ток
12 A зарядно устройство
Изходи 6x 40 A, 3x 5 A
150 A резервен ток
12 A зарядно устройство
Изходи 6x 40 A, 3x 5 A
150 A резервен ток
12 A зарядно устройство
Изходи 6x 40 A, 3x 5 A
150 A резервен ток